Faaliyetlerimiz

“Bir neslin ihyası kötülerin imhasıyla değil, neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür.”

Güzel Bir Gelecek İçin İyi Eğitimli Nesiller

Bir insanın hayatta başarıyı yakalayabilmesi ve kendini geliştirebilmesi eğitim ile mümkündür. Modoko Tatlısu Öğrencilere Yardım Derneği olarak, Türkiye'de eğitim için kalıcı çözümler üretecek projeler geliştiriyoruz.

Hayırseverlerin desteğiyle inşa edilen örnek eğitim kurumlarımızda çocuklar, özellikle de yiyecek ve barınmaya muhtaç olan yetimler yaşamaktadır.

Güzel ahlaklı bir neslin yetiştirilmesi adına verdiğiniz eğitim desteğiyle bir çocuğun yüksek kaliteli bir eğitim almasını ve gelecekte de güvenle devam etmesini sağlayabilirsiniz. Onların kendisine öz güven duymasını sağlayarak çevresine faydalı birer birey olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz.

Derneğimize yardım eden hayırseverlerin gayretleriyle binlerce çocuk, eğitim alma fırsatı buluyor.

İhtiyaç sahibi bir çocuğun bir yıllık eğitim masraflarını karşılayarak onların geleceğe umutla bakmalarına destek olabilirsiniz. Eğitim desteği veren yardımsever için eğitim desteği verilen çocuğun kişisel bilgilerini içeren belgeler hazırlanacaktır. Böylelikle onların eğitimine katkıda bulunmuş ve uzak diyarlardaki bir çocuğun yüzündeki tebessüme vesile olabilirsiniz.